• Veselé Vianoce

• Nech si pod stromčekom nájdete veľa darčekov, nech ste vždy svorne spolu v takejto radosti, nech nie sú vaše srdcia nikdy chladné, ani počas studených pochmúrnych dní, nech máte vždy lásku pre všetkých svojich blízkych. Pekné sviatky a veľa krásnych dní v roku...

PaedDr. Janka Miškolciová

• Chrípkové prázdniny

• Riaditeľka Základnej školy Jelšovce oznamuje, že na základe vysokej chorobnosti žiakov a Rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Nitre zo dňa 20. 12. 2022  bude prerušené vyučovanie. Dôvodom je   veľká chorobnosť žiakov – respiračné ochorenia a chrípkové stavy - a to od 21. 12. 2022 do 22. 12. 2022. Nástup žiakov do školy je po vianočných prázdninách 9. 1. 2023.